آموزش حرکت جلو بازو هالتر ایستاده در بدنسازی به همراه فیلم

بدنسازی - جلو بازو هالتر ایستاده

در این مقاله به دستور عمل تمرین این حرکت و همچنین نکاتی در انجام جلو بازو با هالتر ایستاده باید توجه داشت، پرداخته می شود

دستورعمل تمرین

۱- حرکت جلو بازو هالتر ایستاده حرکتی‌ است که در خیلی‌ از برنامه‌های تمرینی قرار دارد.پاها را به اندازه عرض شانه باز کرده و در حالی‌ که کف دستها رو به صورت قرار دارد میله هالتر را بگیرید.

 

۲-صاف بایستید،پاها جفت کنار هم (شما برای ثبات بیشتر میتوانید یک پا را عقبتر از پای دیگر بگذارید)،پشت خود را صاف نگاه داشته و دست‌های شما کاملا صاف باشد.

 

۳-هالتر با بدن شما نباید تماس داشته باشد.

 

۴- به جلو نگاه کنید،ارنج‌هایتان را کنار بدن خود حفظ کنید و در حالی‌ که بدن شما کاملا آرام می‌باشد هالتر را به سمت بالا هدایت کنید.

 

۵- در بالاترین قسمت حرکت هالتر را به سختی بفشارید و هالتر را به آرامی دوباره به نقطه شروع هدایت کنید.

 

۶- حرکت را با تکرار دلخواه خود انجام دهید.

 

نکات جلو بازو هالتر ایستاده:

 

۱-تنها اشتباه بزرگی‌ که بعضی‌ از بدن سازان در این حرکت مرتکب میشوند این است که بدن خود را هنگام حرکت برای بلند کردن وزنه جابجا و در آن نوسان ایجاد میکنند!این عمل تقلب است!بدن شما باید ثابت باشد و فقط به وسیله عضلات جلو بازو وزنه به حرکت در بیاید.

 

۲-اشتباه دیگر جابجایی ارنج‌ها هنگام بلند کردن وزنه است.در هنگام بلند کردن وزنه اجازه ندهید ارنج‌های شما به جلو حرکت کند.

 

 

۳- در آخر نیز شما در تمام طول ‌ست باید وزنه را کنترل کنید.نگذارید که وزنه به سرعت پائین بیاید.

 

فیلم های آموزشی : برای درک بهتر این حرکات و انجام صحیح آنها فیلم های زیر را دانلود کنید

فیلم شماره یک : دانلود

فیلم شماره دو : دانلود

 

:: بازدید : 3847:::: ارسال شده در: مقالات آموزشی , علم تمرین , تمرینات و حرکات , سایر موضوعات , فیلم های آموزشی , :: مطالب مرتبط: آموزش حرکت جلو بازو هالتر ایستاده در بدنسازی به همراه فیلم , برای مشخص شدن عضلات شکم به چه میزان درصد چربی بدن نیاز دارد؟ , پنج راهکار برای انتخاب پروتئین مورد نظر شما , رژیم غذایی دوران حجم و مکمل های غذایی در بدنسازی , ۶ دروغ در بدنسازی که باعث عدم رشد شما میشود! , برنامه ای برای افراد مبتدی از زبان جی کاتلر , اهمیت ATP در بدنسازی , بدنسازی و اشتباهاتی که مانع پیشرفت میشود , بدنسازی و اصول پایه قبل از تمرین کردن , بدنسازی و راه های تقویت متابولیسم بدن ,

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!